Letošnjo jesen je naše društvo poleg mnogih drugih organiziralo tudi obisk članov sadjarskega društva iz Mozirja, ki so nam poslali posebno zahvalo za odlično izveden program.

Predsednik društva Alojz Praznik je namreč poslal prisrčno elektronsko pošto, v kateri se je zahvalil za odlično organizacijo programa, za gostoljubje, prijazen sprejem, pogostitev in ves trud članov našega društva. Obenem se je opravičil, ker jih ni veliko zanimal nakup naših izdelkov, saj imajo letos tudi sami sadja na pretek. Obiskovalci so pohvalili odlično kosilo na Škrabčevi domačiji ter zabaven nastop "klinčaric", sester Slave in Frančiške. Ogledali so si še Trubarjevo domačijo in sadjarsko-vrtnarsko razstavo v Sostrem in domov so se vrnili zelo zadovoljni.

 Obljubili so, da bodo naše društvene aktivnosti in znamenitosti Gradeža promovirali po vsej Savinjski dolini, kjer živijo in delajo njihovi člani, ter nam zaželeli še veliko društvenih uspehov.